Главная » Статьи » Методы воздействия на тело. » Питание.

Борис Болотов: "Не хворіти і жити вдвічі довше можна. Якщо вживати в їжу всі необхідні амінокислоти"

Сайт автора: www.beztabletok.ru

Борис Болотов: "Не хворіти і жити вдвічі довше можна. Якщо вживати в їжу всі необхідні амінокислоти"

Людина феноменальних знань, учений зі світовим ім’ям Борис Болотов теоретично довів, що можна жити 80, 100, 120 років, а можливо, і 250 — не межа.Борис Васильович Болотов — автор книги "Безсмертя — це реально" — розробив унікальну систему довголіття "П’ять правил здоров’я", спираючись на клітинну теорію. Система дозволяє навчитися підтримувати внутрішні органи і системи організму в здоровому стані, впливаючи на них на клітинному рівні; допомагає позбутися від солей і шлаків, використовуючи властивості власного шлункового соку; відновити ослаблені хворобою органи, поєднуючи лазневі процедури і дієту з субпродуктів та цілющого коріння, і звільнитися завдяки цьому від багатьох хвороб. Борис Васильович стверджує, що довге життя без старості не вимагає звернення до космічних сил. Вся річ у зверненні до прихованих резервів організму.
Принцип парності
В основі цілительського підходу Болотова і взагалі його погляду на людський організм — принцип парності.
"У людині всього по два: дві руки, дві ноги, двоє очей, два вуха, два легені, дві нирки, і навіть два серця: друге, праве серце зазвичай недорозвинене, але воно є. І іноді хірурги і патологоанатоми його знаходять Просто ви цього не знаєте, бо не знаєте принципу парності. А якщо знати, то побачите, що й печінки у людини дві: підшлункова залоза — це, фактично, друга печінка, і шлунки теж два —12-пала кишка і є другий шлунок, і статевих органів у кожного два, чоловічий і жіночий, просто один недорозвинений, тому гермафродит взагалі-то — нормальна людина. Медики не враховують принципу парності, тому й не лікують багато хвороб. І навіть підходу до таких, як лейкемія, не знають.
Мене дуже цікавила також теорія трансмутації ядра, і разом з дружиною, хіміком Неллі Андріївною Горячук, ми розробили "Таблицю хімічних елементів другого покоління", що відрізняється від менделєєвської тим, що вона показує, що всі елементи змінюються, переходять в інші, зрозуміло, не хаотично , а природно і закономірно. Думка ця, в принципі, не нова. Її давно висловлювали алхіміки середньовіччя. Їх вважали божевільними диваками, але сучасна наука показала, що вони багато в чому мали рацію. Вони, ймовірно, нутром відчували, що є шлях перетворень речовин на рівні корпускулярної матерії, якщо не глибше.
Після переїзду до Києва впритул зайнявся питанням безсмертя людини. Мої ідеї лягли в основу книги, яку я закінчив на початку 1977 року. Зрозуміло, про те, щоб опублікувати її, в той час не могло бути й мови, а тому я обме-жився тим, що надрукував її вдома в десяти примірниках і роздав знайомим. У цьому рукописі розповідалося про всілякі прийоми оздоровлення, в тому числі про можливість досягнення безсмертя людини. Мною розроблена методика, сенс якої полягає в тому, як народитися повторно, не вмираючи, за рахунок відновлення системи органів усього організму. Звичайно, мова йде не про оперативне втручання. Все засноване на природному процесі життя. Ви живете своїм звичайним життям, пам’ятаєте все. Вся ваша життєва історія повністю зберігається в пам’яті, і ви мало чого помічаєте у своєму переродженні. Однак повторне народження принципово можливе.
Я систематично змінював і доповнював матеріал у наступні роки, рекламував свій метод, і це, на жаль, знову привернуло до мене увагу влади. Незважаючи на те, що моє ім’я було вже відоме як ім’я вченого і винахідника — у мене було 600 винаходів, з них 150 занесено до Державного реєстру СРСР, і я вже мав медалі "Винахідник СРСР" і "Винахідник року СРСР", — мене заарештували і відправили до Москви для медичного огляду у психлікарні з приводу шизофренії та неосудності. Тільки особистий досвід народного цілителя врятував мене від фізичного згасання".
Із зони Болотов втік у лютому. Кілька діб брів по засніженому степу. Зрозуміло, відморозив ноги. Перед судом адвокат запитав: що передати? Борис Васильович попросив тільки солі. Неллі Андріївна, дружина, приїхала до Кривого Рога вже пізно, магазини не працювали. Пішла в їдальню і зі всіх сільничок зсипала сіль у хустинку. Адвокат передав, Болотов обсипав рани сіллю і три місяці не знімав бинтів. Тільки так він врятував відморожені ноги. Зараз подібним чином регенерує ушкоджені кінцівки іншим. Методику, природно, вдосконалив.
Про користь шлункового соку
Ще в шкільні роки він дійшов думки, що повинна бути Істина — то є закон існування Всесвіту. А вона характеризується принципами, яким підкоряється в тому числі й життя людей. Тепер він все розглядає з позиції Істини. Навіть те, що можливо відростити відморожені пальці, бо вважає, що людина нічим не гірша за ящірку. Є кілька випадків, що вже стали хрестоматійними, коли Болотов не просто рятував пальці рук і ступні ніг від ампутації, а й наростив їх. Як таке можливе?
Борис Болотов пояснює це так: "Науці відомо, що всі клітини в організмі різні, і довгожителів серед них немає. Наприклад, клітина нирки вмирає через шість хвилин після того, як стане дорослою. Статеві клітини живуть десять діб, серця — три місяці, шкіри — близько шести місяців. Тобто протягом року всі клітини нашого тіла помирають, деякі оновлюються багато разів. Учені підрахували, що в людини щодоби гине близько півкілограма клітин. І це "зіпсоване м’ясо" треба кудись подіти. Я встановив, що шлунковий сік не тільки перетравлює їжу, а й, всмоктуючись у кров, розчиняє померлі й старі клітини. Американці довели, що за добу організм виділяє 8—12 літрів шлункового соку, з них лише два відсотки беруть участь у травленні, інші саме й борються зі "сміттям". Але у більшості людей шлунковий сік нікудишній — і він не справляється з поставленим завданням.
Найгірший варіант шлункового соку — з нульовою кислотністю. У багатьох людей деяких кислот просто немає. Поліпшити шлунковий сік допомагає бальзам Болотова, який я розробив, зібравши воєдино в необхідних пропорціях відсутні ланки. Він допомагає відновити процес очищення організму".
Як відомо, шлунковий сік складається з двох рідин — пепсину та кислот, а пепсин, у свою чергу, складається з 26 амінокислот. Вісім — незамінні. Деякі з них не формуються в організмі, а надходять з їжею. У будь-якій рослинній їжі не більше одної амінокислоти, а то й зовсім немає. А м’ясо? З’їв шматочок нирки тварини — отримав дві незамінні кислоти, шматочок печінки — дві інші. А їх треба вісім! Щоб отримати всі амінокислоти, необхідно з’їсти барана разом з рогами, копитами, хвостом, вовною.
Але ж не обов’язково їсти барана. У його ролі може виступити будь-яка маленька рибка — кілька, оселедець, мойва, салака. Там є всі незамінні амінокислоти, а вони потрібні для того, щоб пепсин був якісним. На його думку, ми старіємо через те, що наші клітини будуються не з амінокислот, а з пептидів — білків, які не завжди містять потрібні організму компоненти.
"П’ять правил квінтесенції"
У Болотова розроблена ціла методика лікування при різних захворюваннях. Приміром, при обмороженні або гангрені на культі виникає блокування регенерації. Для її усунення він робить опік, використовуючи спеціальний склад із солі, алое, чистотілу, живокості, каланхое, іноді інших рослин. Спочатку обробляє перекисом водню. Сіль і алое захищають від бродильного процесу і надійно регенерують тканини. Навіть у разі важкого обмороження та опіків можна уникнути ампутації, використовуючи запропоновану вченим методику. Болотов вважає, що гангрену можна знищити за два-три тижні. При цьому потрібно спостерігати за людиною і варіювати дозу бальзаму Болотова. До того ж вчений використовує у своїй практиці й інші методики, які назвав "п’ять правил квінтесенції".
Про перше ми вже практично розповіли — це збільшення числа молодих клітин. Ще давні греки пропонували через півгодини після їди по крупинці смоктати сіль у роті. Виявляється, від солі рефлекторно починає виділятися шлунковий сік, який містить всі необхідні елементи для розщеплення застарілих клітин. Народна медицина для омолодження рекомендує вживати в їжу рослини, що стимулюють виділення шлункових соків (щавель, подорожник, кріп, звичайну капусту, кропиву, морську капусту, лимонник — всього близько ста рослин).
Друге правило — перетворення шлаків у солі. Для цього треба на шлаки впливати кислотами. Можна застосовувати не тільки квашені огірки, помідори, капусту, буряк, моркву, цибулю, часник, яблука, кавуни, а й соки, пиво, багато вина, продукти дріжджового бродіння, молочнокислі продукти. Фруктові оцти також застосовуються в боротьбі зі шлаками. Але їх бажано вживати з кислим молоком.
Третє правило — як позбутися зайвих солей. Ми будемо говорити тільки про ті солі, які самі з організму не виводяться. Не розчиняються, зазвичай, солі лужні, мінеральні і жирні на кшталт уратів, фосфатів, оксалатів, а також сечовина. Для їх видалення застосовується принцип "подібне розчиняється подібним". Наприклад, чай з коріння соняшнику розчиняє багато лужних солей у організмі. П’ють чай великими дозами протягом місяця і навіть більше. При цьому солі починають виводитися тільки після двох тижнів і йдуть доти, доки сеча не стане прозорою, як вода. Добре розчиняють солі чаї зі споришу, польового хвоща, кавунових шкірок, гарбузових хвостиків, іриса болотного. А сік чорної редьки добре розчиняє мінерали у жовчних протоках і жовчному міхурі, а також інші солі в судинах, нирковій мисці, сечовому міхурі.
Боротьба з хвороботворними бактеріями — четверте правило. Болотов зазначає, що при захворюванні будь-якого органу в людини відбувається його гниття і олужнення. Таке середовище сприятливе для росту рослинних клітин і рослин загалом. Ось чому наші предки, рятуючи вікові дерева, закопували під корінь трупи тварин. Рослини, що аналогічно розкладаються, теж сприятливо впливають на тварин і людей. Правда, ми це називаємо кислі (квашені) овочі та фрукти. Квасити можна також будь-які лікарські рослини. Наприклад, для лікування печінки квасять горох, боби, сою, квасолю, сочевицю, конюшину, люпин, софору японську. У надійно окисленому організмі хвороботворні процеси не повинні відбуватися. Ще один з головних прийомів втечі від смерті — це розрідження крові. Ну і, нарешті, п’яте правило — відновлення ослаблених органів. Для лікування різних органів розроблені свої методи.

***
Закінчив Одеський електротехнічний інститут зв’язку, аспірантуру в Москві. Йому давали квартиру в Москві, але в Києві запропонували цікаву роботу — так у 1962 році він опинився в Києві. У 1964-му став кандидатом наук і сам "ядерник" Андрій Сахаров, зацікавившись болотовською ідеєю "холодного" ядерного реактора, запросив киянина до докторантури. Проте життя змусило піти в Київський академічний Інститут електродинаміки (1965), де Борисом Васильовичем Болотовим була підготовлена докторська дисертація, яка успішно пройшла попередній захист.
І раптом — спуск з вельми успішного кар’єрного хребта. Лекції в Політехнічному, завлаб лазерних установок в Інституті целюлозно-паперової промисловості (1975—1978 рр.) І, нарешті, 15 березня 1983 р. — арешт, психіатричні експертизи і вирок на 8 років позбавлення волі. Він відбув з них 7, реабілітований за політичними статтями в травні 1989 р., а 7 квітня 1990 року Російська Академія присвоїла Борисові Болотову почесне звання "Народний академік". Зараз він продовжує працювати.
***

Борис Болотов:

"Я живу в Києві — не в найчистішому на світі місті після аварії на Чорнобильській атомній станції. Живучи поблизу Чорнобильської зони, необхідно подбати про регулярне виведення радіонуклідів з організму. Найкраще очищує організм від радіонуклідів фермент чистотілу. Особливо актуально очищати від них легені".

http://uzhgorod.net.ua/news/37825

Категория: Питание. | Добавил: Arosh (11.11.2010)
Просмотров: 1529 | Теги: польза, метод, сознание, организм, читать, техника, развитие, энергия, статья, здоровье | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]